Piscines Magiline

Filtracja FX Line

Baseny Magiline > Nasze produkty > Nasze innowacje > Filtracja FX Line

Filtracja FX Line

See more...

FX Line 1 FX Line 2 FX Line 3 FX Line 4

Patentowany system filtracji basenów

Ekskluzywny i opatentowany system filtracji basenowej : Filtracja FX

Przepływ 3 do 5 razy większy w porównaniu do klasycznych systemów filtracyjnych.

Bardziej skuteczne krạżenie wody wody w basenie ( nie wymaga dyszy dennej )

Woda filtrowana jest 3 do 5 razy szybciej

Ekonomia energii : filtracja działa krócej i daje duże lepsze efekty z powiększonym rezultatem Układ filtracyjny o powierzchni 7,2m2 z dokładnościạ filtrowania do 15 mikronów ( 45 mikronów w filtracjach klasycznych typu filtry piaskowe). Oko ludzkie widzi od 30 mikronów.

Z możliwościạ filtracji 15 mikronów woda jest czyściejsza, kryształowa, jednym słowem jeszcze bardziej prze?roczysta. Korzystajạc z filtracji opatentowanej FX line zużywasz mniejsze ilości środków chemicznych, kạpiesz się w zdrowej i bardziej naturalnej wodzie. Nie mowiạc o ekonomii...

Filtracja basenu jest wbudowana w szalunek ścianki basenu : nie ma konieczności budowy dodatkowego lokalu technicznego w ogrodzie.

System filtracyjny z zamkniętym obiegiem wody, bez strat wody w trakcie czyszczenia filtra. Filtracja " pod poziomem wody " : lepszy dopływ i wydajność pompy.

Pompa filtracyjna chłodzona woda. Odzyskane w ten sposób ciepło jest oddawane z powrotem do wody bez niepotrzebnych strat. Pompa filtracyjna pracuje pod plażạ, w ciszy bo woda jest wspaniałym izolatorem hałasu. Niewielkie różnice temperatury pompy przedłużajạ jej działanie.

Magiline to pasja do basenów we wszystkich detalach.